Maxi-Test - Test portál Testovanie, analýza, štatistiky, rating

ID kód:
Heslo:
  Zabudli ste heslo?
Registrácia
Vyskúšajte si všetky funkcie portálu po registrácii. REGISTRÁCIA JE BEZPLATNÁ!

Otázky a testy

Obrovská úspora času

Obrovskú úsporu času učiteľov pri tvorbe a vyhodnocovaní testov sme dosiahli viacerými inováciami, ako napr. :

  • zjednodušením vyhľadávania testovacích otázok cez predikciu, kde stačí zadať iba jedno kľúčové slovo (napr. Napoleón, kocka, adverb, príslovka, energia, bunka atď) a systém vám ponúkne otázky s hľadaným výrazom alebo vyhľadať otázku cez rozšírené vyhľadávanie na základe predmetu a témy, okruhu, učebnice atď.
  • následne vám stačí zakliknutím použiť danú otázku vo vašom teste alebo zobraziť si všetky testy v ktorých bola otázka použitá (ikonka: "počet testov" pri každej otázke) a z testu si dovlastného testu vybrať bud jednotlivé otázky alebo použiť celý test.
Tvorba testu

V prípade, že hľadanú otázku, test alebo okruh nenájdete, máte možnosť:

  • buď vytvoriť otázky a test sami, pričom tvorba otázok a testov je naozaj veľmi jednoduchá, intuitívna a rýchla
  • alebo nám zašlete vaše podklady (najlepšie hotové testy, resp. učebné materiály alebo učebnicu) a my vám testy nahodíme do systému ZADARMO!
Množstvo ďalších výhod

Pre zrýchlenie práce máte možnosť pridávať na prihlášku alebo kopírovať žiakov z iných tried alebo pridávať na testovanie cele triedy na jedno kliknutie. Vyhodnotenie testov je samozrejme automatické. Navyše náš systém sa neinštaluje na počítač (je online), takže pre absolvovanie testov nemusíte navštíviť učebňu s počítačmi, ale žiaci môžu riešiť testy aj cez mobil alebo tablet.


Geniuslogicus - Najobľúbenejšia medzinárodná logická súťaž
webdesign © bart.sk