Maxi-Test - Test portál Testovanie, analýza, štatistiky, rating

ID kód:
Heslo:
  Zabudli ste heslo?
Registrácia
Vyskúšajte si všetky funkcie portálu po registrácii. REGISTRÁCIA JE BEZPLATNÁ!

Učiteľom

Učiteľ má možnosť zostaviť vlastné testy v ľubovoľných predmetoch, s ľubovoľným počtom otázok a spôsobom výberu odpovedí, bodovania atď.
 
Učitelia si pri zostavovaní testov môžu vyberať z databázy otázok zo svojho predmetu podľa náročnosti otázok a porovnať výsledky jednotlivých žiakov alebo celej triedy s priemernými výsledkami iných riešiteľov (bez uvedenia názvov iných škôl alebo mien žiakov iných škôl). Porovnanie je anonymné, nakoľko sa porovnáva iba výsledok riešiteľa s priemernými výsledkami iných riešiteľov.

Testy budú okamžite automaticky vyhodnotené, takže učiteľ ušetrí množstvo času.

Po automatickom vyhodnotení testov môže učiteľ stlačením jediného tlačidla výsledky odoslať rodičom na ich mailovú adresu, prípadne prostredníctvom SMS-správy (týmto spôsobom môžu byť rodičom rozposielané aj iné informácie a oznamy, napr. o absencii žiaka, dátum rodičovskej schôdze a pod.) SMS si musia rodičia predplatiť e-mailom. E-mailová notifikácia je zadarmo.

Svoje zostavené testy môže učiteľ kedykoľvek upraviť, doplniť a uschovať na našom serveri.

Vyskúšajte si tvorbu demo testov, ktoré si môžete vytlačiť alebo vyskúšť online.
Demo testy sa neukladajú. Pokiaľ chcete aby sa váš test uložil aj pre ďalšie použitie, zaregistrujte sa. Registrácia je bezplatná.
Po registrácii môžete dopĺňať hlavičku testov, dodávať žiakov na prihlášku a využívať mnohé iné funkcie, ktoré sa v Deme nenachádzajú.

Štatistiky budú prístupné až po absolvovaní určitého počtu testov.

 


Geniuslogicus - Najobľúbenejšia medzinárodná logická súťaž
webdesign © bart.sk