Maxi-Test - Test portál Testovanie, analýza, štatistiky, rating

ID kód:
Heslo:
  Zabudli ste heslo?
Registrácia
Vyskúšajte si všetky funkcie portálu po registrácii. REGISTRÁCIA JE BEZPLATNÁ!

Popis súťaže ENGLISH TEST COMPETITION

Súťaž „English Test Competition“ je založená na originálnych testoch anglického lektora Richarda Swalesa, do ktorej sa môžu zapojiť všetci žiaci a nie iba tí najlepší (ako napr. v olympiádach).

Súťaž ETC ako jediná spája nezávislé certifikovanie so súťažou na medzinárodnej úrovni pre všetkých žiakov.

V súťaži ETC nie sú vekové kategórie súťažiacich. Vyhodnocuje sa iba dosiahnutý bodový výsledok a v prípade zhodných bodov rozhoduje čas. Učiteľ si sám vyberá gramatické okruhy, ktoré zaradí do testu ako prvé pre konkrétny level.
Na konci školského roka dostanú všetci žiaci online diplom buď za jednotlivý test alebo obdržia certifikát za absolvovanie celého levelu (zpravidla 2 testy). Tí, ktorí sa prihlásia na absolvovanie celého levelu (počas max. 2 šk. rokov), dostanú výraznú zľavu – viď časť Poplatky a spôsob platby.

Školy môžu žiakov prihlasovať v mesiacoch september a októberSúťaž sa koná 3x ročne v čase január, marec a máj. To znamená, že si učiteľ sám vyberie, v ktorom mesiaci (v jednom alebo vo všetkých), čase a dni uskutoční testovanie. V prípade nedostatku počítačov môže učiteľ testovať žiakov postupne.

Každý žiak zapojený do súťaže „ETC“ dostane diplom s vyznačením umiestnenia. Tlačené diplomy obdržia žiaci, ktorí absolvovali celý level. Žiakom, ktorí absolvovali iba jeden test, môže diplom vygenerovať koordninátor v konte školy.
V cene je zahrnuté aj poštovné pri min. počte 5 žiakov - viď Poplatky a spôsob platby.


VÝHRY
(pre žiakov, ktorí absolvovali celý level - žrebovanie):

1. cena: Slúchadlá Beats by Dr. Dre Heartbeats
2. cena: Slúchadlá Razer Kraken Pro
3. cena: USB kľúč Silicon Power Secure 32 GB
4. - 10. cena - unikátny skladací hlavolam GRIPPLE

Zadania súťažiaci riešia online alebo v papierovej forme, ktoré si môže učiteľ – koordinátor stiahnuť a po vyplnení zaslať organizátorovi na vyhodnotenie.

Papierové zadania odošlite vyplnené na adresu organizátora.
 


Geniuslogicus - Najobľúbenejšia medzinárodná logická súťaž
webdesign © bart.sk