Maxi-Test - Test portál Testovanie, analýza, štatistiky, rating

ID kód:
Heslo:
  Zabudli ste heslo?
Registrácia
Vyskúšajte si všetky funkcie portálu po registrácii. REGISTRÁCIA JE BEZPLATNÁ!

Učiteľom

Na tejto stránke (maxitest.eu) môžete prihlasovať žiakov do súťaží English Test Competition, aj do súťaže Genius Logicus. Na stránke www.geniuslogicus.eu môžete žiakov prihlasovať iba do súťaže Genius Logicus.
Aby bola zabezpečená kontinuita sledovania výsledkov žiakov a pre učiteľa zjednodušenie prihlasovania žiakov, tak
školy, ktoré sa už hocikedy v minulosti zapojili do súťaže GENIUS LOGICUS a majú pridelený ID-kód školy alebo ID-kód  koordinátora, prihlasujú nových súťažiacich do "English Test", alebo robia zmeny, musia to spraviť výlučne s použitím ID-kódu zo súťaže GENIUS LOGICUS.


VÝHRY (pre žiakov, ktorí absolvovali celý level - žrebovanie):

1. cena: Slúchadlá SONY MDR-RF 865
2. cena: Slúchadlá HyperX Cloud Drone
3. cena: USB kľúč Emtec C 410 64 GB
4. - 10. cena - unikátny skladací hlavolam GRIPPLE

Školy, ktoré sa do súťaže zapájajú prvýkrát, využijú voľbu Registrácia novej školy. Po registrácii Vám budú pridelené a zaslané na Vašu mailovú adresu ID-kód školy a ID-kód koordinátora.
 

Školy môžu žiakov prihlasovať v mesiacoch september a október.  Žiakov prihlasuje učiteľ - koordinátor prostredníctvom online prihlášky. Školy môžu žiakov prihlasovať v mesiacoch december, február a apríl. Obratom obdržíte na Vašu e-mailovú adresu "Evidenčný list" s údajmi prihlásených žiakov a školy. Taktiež tam bude uvedený "ID-kód školy", ID-kód koordinátora a "ID-kódy" jednotlivých žiakov a ich prístupové heslá. ID-kód školy je nevyhnutné uvádzať pri komunikácii s organizátorom.

Pri registrácii školy bezpodmienečne uveďte (ak ste už zaregistrovaní, doplňte) Váš alebo školský e-mail a faxové číslo na školu. V opačnom prípade nebudeme schopní s Vami komunikovať.

Po uvedení ID-kódu školy a hesla môžete taktiež vstupovať do databázy a upravovať alebo meniť niektoré údaje, napr. mená, druh súťaže a pod.

PRÍSTUPOVÉ HESLO - po zadaní hesla máte možnosť vstúpiť do prihlášky a upravovať priebežne mená žiakov a do určitého termínu po uzávierke prihlášok môžete vo Vašej prihláške upravovať počet žiakov a spôsob zapojenia.

1. V prípade, že ste zabudli prístupové heslo, použite voľbu "Zabudli ste heslo?". Náhodne vygenerované prístupové heslo Vám bude zaslané na Vašu e-mailovú adresu.

2. V prípade, že ste zabudli Váš ID-kód školy alebo ID-kód koordinátora, kontaktujte nás e-mailom na info@geniuslogicus.eu.

Pre všetky ďalšie zmeny a doprihlasovanie žiakov použite ID-kód koordinátora.

Pred samotnou registráciou si pozorne prečítajte časť "Poplatky a spôsob platby".
 

 


Geniuslogicus - Najobľúbenejšia medzinárodná logická súťaž
webdesign © bart.sk